TT Club Polska - V Wystawa Modułowych Makiet Kolejowych "Kolej w miniaturze" - Łapy 2017
www.mamboteam.com
TT Club Polska Advertisement
Główna arrow Imprezy modelarskie arrow Imprezy sTTandardowe arrow V Wystawa Modułowych Makiet Kolejowych "Kolej w miniaturze" - Łapy 2017
_DATE_FORMAT_LC
 
 
Menu główne
Główna
Testy
Vademecum
Makieta
Producenci TT
Nowości TT
Imprezy modelarskie
Tu kupisz TT
Zabawki w TT
Kolejowa Literatura
Ciekawostki
Rodzina TT Club Polska
Dołącz do nas
Szukaj
ZOBACZ TEŻ
Nasi przyjaciele
Zaloguj się

_LOST_PASSWORD
_NO_ACCOUNT _CREATE_ACCOUNT
Zamów newsletter


V Wystawa Modułowych Makiet Kolejowych "Kolej w miniaturze" - Łapy 2017 _CMN_PDF _CMN_PRINT _CMN_EMAIL
_DATE_FORMAT_LC
W  sobotę 27 i niedzielę 28 maja będzie okazja aby zoabczyć makiety modułowe w wielkości TT podczas piątej edycji ogólnoposlkiej wystawy "Kolej w miniaturze".
Zobaczyć będzie można dwie makiety w wielkości TT oraz jedną w H0. Jedna makieta będzie prezentować kolej w epoce IV, czyli w latach 70-80. Ruch będzie zgodny z zasadami opracowanymi przez FREMO - stosowanym przez sTTandard, a więc zgodnie z rozkładem jazdy, oraz dokumentacją stosowaną w ruchu pociągów. Druga makieta grupy z Pomorza będzie prezentować swobodne podejście do epok modelarskich i zasad organizacji ruchu.  Makiety będą udostępnione w sobotę w godzinach 10.00 - 18.00 oraz w niedzielę w godzinach 9.00 - 13.00. Wystawa odbywać się będzie w hali sportowej ZSM w Łapach przy ulicy Sikorskiego 68. Wstęp  wolny. Przy okazji bedą też dostępne atrakcje związane z koleją w skali 1:1.
 
 
 
 
 
 

Dla modelarzy biorących udział w pokazie impreza zaczęła się już w czwartkowe popołudnie od montażu makiet. Piątek jest dniem dla modelarzy prowadzenia ruchu na makietach bez ich udostępniania zwiedzajacym. Natomiast sobota i niedziela będą dniami prezentacjidla wszystkich zainteresowanych. W wielkości TT będzie dostępna makieta zgodnaze sTTandartem. Ruch na niej będzie prowadzony zgodnie z opracowanym rozkłądem jazdy. Stosowana będzie dokumentacja według zasad FREMO, odwzorowującą organizację ruchu i transport przesyłek na kolei. Tabor podczas imprezy będzie prezentował kolej w poce IV - czyli w latach 70 - 80. XX wieku.
Druga makieta modułowa udostępniona przez grupę modelarzy z Pomorza będzie prezetować odmienną filozofię z luźnym podejściem do doboru taboru, oraz organizacji ruchu na makiecie.
Impreza odbywa się w hali sportowej Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach przy ul. Sikorskiego 68. Równocześnie odbywaja się też imprezy związane z koleją w skali 1:1. W sobotę 27 maja będzie pokaz zderzenia pojazdu kolejowego z samochodem. Będzie również udostępniony do zwiedzania jeden z pojazdów trakcyjnych włącznie z kabiną maszynisty.

 

Łapy plakat

 

Aby dodac komentarz zaloguj sie. Jesli nie masz konta, zalz je sobie. Tylko zarejestrowani uzytkownicy moga pisac komentarze.

 

Komentarze


jpcomment 1.0 Beta
 
_ITEM_PREVIOUS   _ITEM_NEXT
 
Top! Top!