TT Club Polska - Jak korzystać z menu testy i zasady oceniania
www.mamboteam.com
TT Club Polska Advertisement
Główna arrow Testy
_DATE_FORMAT_LC
 
 
Menu główne
Główna
Testy
Vademecum
Makieta
Producenci TT
Nowości TT
Imprezy modelarskie
Tu kupisz TT
Zabawki w TT
Kolejowa Literatura
Ciekawostki
Rodzina TT Club Polska
Dołącz do nas
Szukaj
ZOBACZ TEŻ
Nasi przyjaciele
Zaloguj się





_LOST_PASSWORD
_NO_ACCOUNT _CREATE_ACCOUNT
Zamów newsletter






Jak korzystać z menu testy i zasady oceniania _CMN_PDF _CMN_PRINT _CMN_EMAIL
_DATE_FORMAT_LC

Proszę wybrać kategorię z rozwiniętego menu po lewej. Klikając w dział otworzy się okno z podglądem testów. Wystarczy kliknąć w obrazek lub czytaj całość, by przeczytać cały tekst. Możesz także oceniać tekst (pamiętaj, oceniasz jakość artykułu, nie oceniasz modelu, opinię o modelu wpisz w komentarzach). Testy są stronicowane. Zatem warto jest przewinąć stronę do dołu, by poczytać następne 5 testów.

Dodałem też nowy dział:

Krótka seria/modele klubowe i reklamowe

Z racji specyficznego działu i modeli dostępnych dla wąskiej grupy ludzi (klubowiczów lub na zasadzie kto pierwszy, ten ma) wagony tu opisane zostaną zdawkowo, w tekście będą podane tylko podstawowe dane, bez wnikania w szczegóły typu na ile jest zgodny z oryginałem, czy też jak model jeżdzi. Ocen także nie przyznaję. Za to zdjęcia jak zawsze wyraźne i dużo!

Nie oceniamy też modeli PKP - one automatycznie otrzymują znak jakości. Za to, że komuś się chciało PKP zrobić.

Dla pozostałych działów

Kryteria ocen

Do oceniania produktów wybraliśmy system gwiazdkowy oraz premię w postaci znaku jakości. Przyznawaniem gwiazdek zajmuje się grupa testująca złożona z następujących osób:

Charakterek
Oelka
Karol

Każdy z testujących otrzymuje model na tydzień wyłącznie dla siebie. W tym czasie zapoznaje się z jego właściwościami trakcyjnymi oraz wykonaniem, wyglądem a także z wyposażeniem dodatkowym. Po tych testach przyznaje gwiazdki w zakresie 0-10 za całokształt oceniając wszystko - począwszy od wyglądu skończywszy na tym jak model przypadł testującemu do gustu. Oprócz gwiazdek przyznawany zostanie znak jakości TT club Polska dla modeli wybitnych. Taki znak jakości może być przedrukowany na pudełka modeli przez producenta lub importera. Taki znak, to najwyższe wyróżnienie modelu i powód do dumy dla producenta, że udało mu się wytworzyć coś wspaniałego. Znak jest przyznawany automatycznie modelom, które uzyskały noty 8, 9 i 10 gwiazdek. Wyciągana jest średnia z ocen przyznanych przez poszczególnych testerów.

Tekstowe materiały z testów zamieszczone na naszej stronie mogą być wykorzystywane do celów reklamowych zarówno w Internecie jak i w prasie a także na ulotkach. Materiały zdjęciowe także mogą być wykorzystywane, ale tylko z watermarkiem będącym integralną częścią zdjęcia. Przy wykorzystywaniu materiałów obowiązuje zasada podania źródła, czyli adresu strony www.ttclub.pl Tylko pod takim warunkiem zgadzamy się na przekopiowanie materiałów zarówno w części jak i w całości. Wszystkie zamieszczone tu opisy są intelektualną własnością Klubu! Złamanie tych zasad będzie złamaniem praw autorskich!

Znaczenie gwiazdek:

bubel stulecia - nawet na niego nie patrz pieniądze wyrzucone w błoto

totalna kicha - strata czasu, nerwów i pieniędzy

dno - nie kupuj, bo natniesz się na minę

taki sobie model - mieć możesz, ale nie musisz, żadna strata

przeciętniak - bez żadnych rewelacji, ale można pokusić się o kupno

ponadprzeciętniak - ma w sobie to coś, można śmiało kupować

bardzo dobry model - dobra lokata pieniędzy

super model - brać z zamkniętymi oczami, ozdoba każdej kolekcji

genialny model - przedmiot zazdrości i pożądania innych, kupować w ciemno

model wybitny, doskonałość - wstyd nie mieć, wart każdych pieniędzy

Model dziesięciogwiazdkowy jest więc przedmiotem pożądania, o nim marzysz, śnisz i traktujesz go z czcią. Tą notę będzie uzyskać ogromnie ciężko - to musi być ideał w każdym calu!

Znaki jakości przyznawane modelom:


Te znaczki można umieszczać na pudełkach modeli, które to wyróżnienie zdobędą...

Aby dodac komentarz zaloguj sie. Jesli nie masz konta, zalz je sobie. Tylko zarejestrowani uzytkownicy moga pisac komentarze.

 

Komentarze


jpcomment 1.0 Beta
 
 
Top! Top!