TT Club Polska - Ciekawe linki
www.mamboteam.com
TT Club Polska Advertisement
Główna arrow Linki
_DATE_FORMAT_LC
 
 
Menu główne
Główna
Testy
Vademecum
Makieta
Producenci TT
Nowości TT
Imprezy modelarskie
Tu kupisz TT
Zabawki w TT
Kolejowa Literatura
Ciekawostki
Rodzina TT Club Polska
Dołącz do nas
Szukaj
ZOBACZ TEŻ
Nasi przyjaciele
Zaloguj się

_LOST_PASSWORD
_NO_ACCOUNT _CREATE_ACCOUNT
Zamów newsletter


Ciekawe linki _CMN_PDF _CMN_PRINT _CMN_EMAIL
_DATE_FORMAT_LC
W tej części zgromadzone zostały odnośniki do stron powiązanych z TT i wartych odwiedzenia. Poszczególne strony zostały zgrupowane w kilku częściach, co powinno ułatwić odnalezienie interesującego adresu. Poniższy wykaz będzie uzupełniany i rozwijany jednak nie aspiruje on do roli pełnego wykazu wszystkich adresów internetowych powiązanych z TT. Jest to nasz nieco subiektywny wybór miejsc, które warto poznać i od czasu do czasu odwiedzić.

PRODUCENCI

Beckmann TT
Strona internetowa producenta modeli TT, na której znaleźć można nie tylko informacje na temat oferowanego asortymentu ale i szereg przyjemnych dla oka zdjęć produkowanych miniatur (strona w języku niemieckim).

Hugwa & wiygN
Polski producent głównie akcesoriów wyposażenia makiety, chociaż w ofercie znajdziemy również modele pojazdów trakcyjnych. Modele wykonane są przeważnie techniką fototrawienia i oferowane są jako zestawy do samodzielnego montażu
(strona w języku polskim, niemieckim i angielskim).

Mod Art Projekty
Kolejny polski wytwórca oferujący szeroki asortyment modeli TT - tak gotowych jak i przeznaczonych do samodzielnego montażu. W ofercie mnogość modeli taboru polskiego (strona w języku polskim).

pmt
Niewielka firma Profi Model Thyrow w ofercie ma kilka interesujących, ładnie wykonanych modeli w wielkości TT. To dobry powód, aby stronę tej firmy odwiedzić
(strona w języku niemieckim)

PSK Modelbouw
Holenderska firma Petera Kostera regularnie powiększa swój asortyment modeli TT. Co jakiś czas pojawia się tam również coś ciekawego dla sympatyków polskiego taboru kolejowego (strona w języku holenderskim i niemieckim)

Tillig
Strony największego producenta modeli w wielkości TT nie trzeba specjalnie reklamować. Pod zakładką "produkty" można zapoznać się z całym aktualnie oferowanym asortymentem modeli (strona w języku niemieckim)

Roco
Austriacka firma z Bergheim nie jest wprawdzie specjalistą w dziedzinie modeli TT, jednak niejednokrotnie udowodniła, że również w tej wielkości modelarskiej potrafi pokazać na co ją stać (strona w języku niemieckim i angielskim)STRONY SYMPATYKÓW TT

as.rumia.edu/TT
Ciekawa strona o TT w ogólności. Szereg interesujących porad oraz - chyba największa atrakcja: zestawienie katalogów producentów TT, które stanowi ciekawy przegląd modeli TT oferowanych współcześnie i w przeszłości (strona w języku polskim)

GbbKolejka
Skarbnica wiedzy dla wszystkich tych, którzy nieco więcej chcieliby się dowiedzieć na temat elektroniki i cyfrowych systemów sterowania modelami kolejowymi (strona w języku polskim)

Kleinserie TT
Niemiecka strona zawierająca zestawienie chyba wszystkich wytwórców modeli i akcesoriów w wielkości TT. Znaleźć można tu firmy, których istnienia nawet nie podejrzewaliśmy... (strona w języku niemieckim)

Modelarze TT
W Polsce znaleźć można szereg osób pasjonujących się miniaturami w wielkości TT. Ciekawa strona miłośników TT z wieloma zdjęciami i interesującymi opisami (strona w języku polskim)

sTTandard
Strona przedstawiająca koncepcję, główne założenia i wymogi techniczne najpopularniejszego w Polsce systemu budowy makiet modułowych (strona w języku polskim)

Zeuke.nl
Strona internetowa przygotowana przez Holendra Roba Dikkena będąca próbą skatalogowania wszystkich dotychczasowych modeli TT. Dobre zdjęcia historycznych "perełek" produkcji Zeuke czy BTTB oraz polskie tłumaczenie to aż za nadto aby stronę tą polecić (strona w języku angielskim, niemieckim i polskim)


Fora internetowe


TT-Board
Niemieckie forum poświęcone TT. Chyba największa skarbnica wiedzy o tym co w TT się dzieje... (strona w języku niemieckim)


Forum TT
Forum poświęcone głównie tematyce związanej z TT. Jeżeli masz jakieś wątpliwości lub pytanie - nie omieszkaj tam zajrzeć (strona w języku polskim)

Forum Kolejowo-Modelarskie
Forum o tematyce związanej z modelarstwem kolejowym. TT nie stanowi tu głównego obszaru zainteresowania jednak znaleźć można tu szereg informacji o charakterze ogólnym interesujących również dla sympatyka TT (strona w języku polskim)


Blogi i strony internetowe


Charakterka spojrzenie na motoryzację i nie tylko
Blog poświęcony motoryzacji i samochodom osobowym

Kolej na rower
Blog o historii Warszawy, Mazowsza, transporcie szynowym. Widziane z perspektywy podróży rowerem.

Aby dodac komentarz zaloguj sie. Jesli nie masz konta, zalz je sobie. Tylko zarejestrowani uzytkownicy moga pisac komentarze.

 

Komentarze


jpcomment 1.0 Beta
 
 
Top! Top!