TT Club Polska - Główna
www.mamboteam.com
TT Club Polska Advertisement
Główna
_DATE_FORMAT_LC
 
 
Menu główne
Główna
Testy
Vademecum
Makieta
Producenci TT
Nowości TT
Imprezy modelarskie
Tu kupisz TT
Zabawki w TT
Kolejowa Literatura
Ciekawostki
Rodzina TT Club Polska
Dołącz do nas
Szukaj
ZOBACZ TEŻ
Nasi przyjaciele
Zaloguj się

_LOST_PASSWORD
_NO_ACCOUNT _CREATE_ACCOUNT
Zamów newsletter


Ogłoszenia
Giełda i warsztaty w listopadzie
_DATE_FORMAT_LC
Jak co miesiąc również 12 listopada w godzinach od 10.00 do 14.00 w dawnym Muzeum Kolejnictwa, obecnie funkcjonującym jako placówka kultury pod nazwą Stacja Muzeum, przy ulicy Towarowej 3, odbędzie się giełda modelarstwa kolejowego.
W tym dniu bilety wstępu do Stacji Muzeum będą w cenie 6 zł. Dzieci do lat 7 mają zapewniony wstęp bezpłatny.
Rezerwacja stolików (dla sprzedających) i szczegółowe informacje - telefon: 22 620 04 80 wew. 112, lub przez e-mail: _CLOAKING
 
Bezpośrednio po zakońćzeniu giełdy w godzinach pomiędzy 14.00 a 18.00 odbędą się warsztaty modelarskie. Organizatorzy nie narzucają konkretnego tematu, każdy zainteresowany może przybyć ze swoim modelem. Będzie to doskonała okazja do pracy przy waloryzacji modeli czy budowie modułów, a także do zapoznania się z doświadczeniami i wiedzą innych modelarzy. Najważniejszym zagadnieniem najbliższych warsztatów będą kalkomanie i ich nakładania na modele.

 
Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
II Warszawska Wystawa Makiety Kolejowej - jedziemy
_DATE_FORMAT_LC

Dzisiaj i jutro - 14 i 15 pażdziernika w Stacji Muzeum w godzinach 11.00 - 17.00 można oglądać makietę modułowej w wielkosci TT. Tworzą ją cztery stacje. Trzy z nich Tarczyn, Tatary Fabryczne i Wtokowice łączy szlak dwutorowy. Dalej do Żabiego Rogu prowadzi szlak jednorowy.  Ruch na makiecie prowadzony będzie zgodnie z przygotowanym rozkładem jazdy, który przwiduje cztery pary pociągów pasażerskich. Na makiecie można będzie spotkać pociągi w epokach od IV do VI, czyli z okresu od lat 70. XX wieku do współczesności. W skali 1:1 można będzie przejechać się drezyną po terenie Stacji Muzeum.

Więcej na temat imprezy w pelnej wersji artykułu

 

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
II Warszawska Wystawa Makiety Kolejowej
_DATE_FORMAT_LC
Już w najbliższy weekend 14-15 października, w godzianach 11.00 - 17.00, w Stacji Muzeum (dawnym Muzeum Kolejnictwa) przy ulicy Towarowej 3 odbędzie II Warszawska Wystawa Makiety Kolejowej w wielkości TT.
Podobnie jak w ubiegłym roku oglądać będzie można makietę zbudowaną z modułów według wytycznych sTTandardu. Makietę tworzyć będą cztery stacje: Tarczyn, Tartary Fabryczne, Witkowice i Żabi Róg. Od Tarczyna do Witkowic będzie prowadził szlak dwutorowy, dalej do Żabiego Rogu jednotorowy.
Pociągi pasażerskie będą kursować według rozkładu jazdy. Prowadzone będą lokomotywami SU46, SP42 i SU42.  Na szlaku ppojawią się również pociągi towarowe różnych polskich przewoźników. Będą prowadzone lokomotywami S200, SM48 oraz ST44.
 
Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
Giełda modelarska w październiku
_DATE_FORMAT_LC
Jak co miesiąc również 8 października w godzinach od 10.00 do 14.00 w dawnym Muzeum Kolejnictwa, obecnie funkcjonującym jako placówka kultury pod nazwą Stacja Muzeum, przy ulicy Towarowej 3, odbędzie się giełda modelarstwa kolejowego.
W tym dniu bilety wstępu do Stacji Muzeum będą w cenie 6 zł. Dzieci do lat 7 mają zapewniony wstęp bezpłatny.
Rezerwacja stolików (dla sprzedających) i szczegółowe informacje - telefon: 22 620 04 80 wew. 112, lub przez e-mail: _CLOAKING
 
Nie będzie tym razem warsztatów, ale za to w kolejny weekend 14-15 października będzie okazja zoabczyć makietę modułową w wielkości TT.
Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
II Wystawa makiety w Stacji Muzeum - ostatnia chwila na zgłoszenia
_DATE_FORMAT_LC
Jeszcze do soboty 30 września można się zgłaszać z modułami i taborem  do udziału w II wystawie makiety modułowej w wielkości TT, w Stacji Muzeum (dawnym Muzeum Kolejnictwa) przy ulicy Towarowej 3.
Przentacja makiety odbędzie się w dniach 14/15 października 2017 roku.

W piątek 13 października po południu planowany jest montaż makiety. Udostępniona zwiedzającym będzie w sobotę oraz niedzielę. W niedzielę po południu planowany jest demontaż.
Stacja Muzeum podobnie jak poprzednim razem sfinansuje wyżywienie podczas imprezy oraz noclegi dla osób spoza Warszawy.
Sterowanie makietą będzie prowadzone za pomocą Loconetu.
W czasie dostępnym dla zwiedzających ruch będzie prowadzony bez rozkładu jazdy.
W chwili obecnej makieta ma zapewnione dwie stacje znane z ubiegłorocznej imprezy: Tatary i Żabi Róg.
Mile widziana byłaby duża stacja rozrządowa, która zapełniła by środek makiety, oraz moduły szlakowe, szczególnie dwutorowe. Poszukiwani są też chętni do pracy w roli maszynistów.
 
Chętni proszeni są o przesyłanie zgłoszeń na adres: _CLOAKING
Osoby zamierzające korzystać z noclegu, są proszone o podanie tej informacji w zgłoszeniu.

Jednocześnie jest też prośba o to, by w zgłoszeniu zamieścić informację o tym czy przyjeżdża się z modułami i ich planowaną ilość oraz rodzaj, czy też tylko z taborem.
Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
<< _PN_START < _PN_PREVIOUS 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 _PN_NEXT > _PN_END >>

_PN_RESULTS 1 - 5 _PN_OF 78
18 Listopada 2017
Sobota
Imieniny obchodz:
Aniela, Cieszymys,
Filipina, Galezy,
Klaudyna, Odo, Otto,
Roman, Tomasz
Do koca roku zostao 44 dni.
Obecnie na stronie
_WE_HAVE_GUEST_COUNT_AND_MEMBERS_COUNT_ONLINE
 
Top! Top!