TT Club Polska - Główna
www.mamboteam.com
TT Club Polska Advertisement
Główna
_DATE_FORMAT_LC
 
 
Menu główne
Główna
Testy
Vademecum
Makieta
Producenci TT
Nowości TT
Imprezy modelarskie
Tu kupisz TT
Zabawki w TT
Kolejowa Literatura
Ciekawostki
Rodzina TT Club Polska
Dołącz do nas
Szukaj
ZOBACZ TEŻ
Nasi przyjaciele
Zaloguj się

_LOST_PASSWORD
_NO_ACCOUNT _CREATE_ACCOUNT
Zamów newsletter


Ogłoszenia
Wagon brankard PKP (PSK)
_DATE_FORMAT_LC
TT to nie tylko jedna firma. Coraz częściej starają się to udowodnić inni wytwórcy, często o stosunkowo niedużym potencjale ale ze świetnymi pomysłami i pasją właściciela. W ostatnim czasie i dla sympatyków PKP przygotowali coś nowego...

Napisz komentarz (0 Komentarze)
_READ_MORE
 
Nowości firmy TILLIG - I kwartał 2008
_DATE_FORMAT_LC
Pierwszy kwartał roku 2008 przeszedł do historii. To dobry powód aby przedstawić pokrótce zapowiadane na ten rok nowości, które trafiły już na półki sklepowe.Napisz komentarz (0 Komentarze)
_READ_MORE
 
M62 Rail Polska (TILLIG)
_DATE_FORMAT_LC
Na początku roku producent z Sebnitz ujawnił tegoroczne nowości, wśród których znalazł się również model lokomotywy w malowaniu polskiego przewoźnika. Teraz model ten można już nabyć w sklepach.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
_READ_MORE
 
Letnia promocja Tilliga
_DATE_FORMAT_LC
Każdy klient, który w jednym sklepie modelarskim dokona w miesiącu sierpniu zakupów artykułów TT firmy TILLIG na kwotę co najmniej 590 zł (to jest około 150 euro) otrzyma GRATIS model specjalny wagonu Ks z atrakcyjnym ładunkiem (model gratisowy wyceniono na 24 euro). Zakupów można dokonywać przez cały sierpień, niekoniecznie jednorazowo, byle sumaryczna kwota wynosiła 590 zł. Akcja jest prowadzona tylko w Niemczech, Austrii i w podziękowaniu za dynamiczny wzrost sprzedaży TT w naszym kraju Tillig postanowił wyróżnić Polskę! Nie zaprzepaśćmy tej szansy! A może sklepy także by dołożyły coś od siebie? Wystarczy najprostszy gratisowy model... Wtedy mięlibyśmy promocję pełną gębą!

Kliknij tutaj po szczegóły!

Poniżej sklepy, które przyłączają się do promocji oferując ciekawe gratisy!

Modelarski.pl (Techno-hobby) na czas trwania letniej akcji obniża ceny wybranych modeli Tilliga! Po szczegóły proszę pytać w sklepie!

Modelmania - kupując towary Tilliga za wartość minimum 590 złotych w okresie trwania promocji - sklep dodaje od siebie prezent - węglarkę Elo (14234 epoka IV DR, by się pięknie komponował z wagonem gratisowym od Tilliga). Czyli nie jeden, a dwa gratisowe wagony!

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
Tillig - zabawkowy set PKP (uaktualnienie)
_DATE_FORMAT_LC

UWAGA! Na końcu artykułu nasza propozycja zestawu!

Dostałem maila z AMC:

Od ubieglego roku rozmawialismy z Tilligiem w sprawie zestawu zabawkowego w polskim oznakowaniu (coś a`la 01412). Podobne zestawy szykują się też dla Węgrów i Czechów.
Zestaw będzie zawierać: lokomotywę T334, trzy wagony, tory z nasypem na owal, zasilacz sieciowy i regulator jazdy (analogicznie jak zestawy 01412)
Nie są to modele (!), ale zabawki, seria hobby - szczególnie dotyczy to lokomotywy ("ein Phantasiemodell", jak pisze Hoffmann).

Napisz komentarz (14 Komentarze)
_READ_MORE
 
<< _PN_START < _PN_PREVIOUS 11 12 13 14 15 16 _PN_NEXT > _PN_END >>

_PN_RESULTS 66 - 70 _PN_OF 78
18 Listopada 2017
Sobota
Imieniny obchodz:
Aniela, Cieszymys,
Filipina, Galezy,
Klaudyna, Odo, Otto,
Roman, Tomasz
Do koca roku zostao 44 dni.
Obecnie na stronie
_WE_HAVE_GUESTS_COUNT_AND_MEMBERS_COUNT_ONLINE
 
Top! Top!