TT Club Polska - Główna
www.mamboteam.com
TT Club Polska Advertisement
Główna
_DATE_FORMAT_LC
 
 
Menu główne
Główna
Testy
Vademecum
Makieta
Producenci TT
Nowości TT
Imprezy modelarskie
Tu kupisz TT
Zabawki w TT
Kolejowa Literatura
Ciekawostki
Rodzina TT Club Polska
Dołącz do nas
Szukaj
ZOBACZ TEŻ
Nasi przyjaciele
Zaloguj się

_LOST_PASSWORD
_NO_ACCOUNT _CREATE_ACCOUNT
Zamów newsletter


Ogłoszenia
Witaj na stronie sympatyków TT
_DATE_FORMAT_LC
Skoro już tu jesteś, to oznacza to, że skala 1:120 zwana także wielkością TT bądź też skalą idealną nie jest Ci obca. Być może trafiłeś tu przypadkiem? Jeśli tak jest, to zanim zakochasz się bez pamięci w kolejkach które zobaczysz na stronie, obejrzyj dokładnie co mamy Ci do zaoferowania. Przejrzyj działy, w których postaraliśmy się zamieścić mnóstwo ciekawych rzeczy, poczytaj ciekawostki, ploteczki, zobacz ilu zapaleńców w Polsce stara się ożywić TeTkę. Ponadto to My mamy coś wyjątkowego, czego nie ma żadna inna skala. Swoją własną stronkę i swój własny klub. Tego naprawdę nie mają inni, jesteśmy pierwsi i takimi pozostaniemy. Jestem naprawdę DUMNYM posiadaczem TT

Dlaczego powstała ta strona?

By propagować skalę. Pokazać jej zalety, przywrócić jej świetność. Jeszcze 20 lat temu TT można było dostać praktycznie wszędzie. Teraz jakby sprzedawcy boją się sprzedawać TT. Ale to błąd. Skala ma wiele zalet. Nie jest ani za duża, ani za mała. Nie potrzebuje wielkich przestrzeni ani chirurgicznej precyzji przy tworzeniu makiet. Łączy zalety większej H0 - precyzja wykonania oraz mniejszej N - mało przestrzeni potrzeba do zdziałania cudów. Ponadto posiadacze skali TT w Polsce są jedną wielką rodziną. Zawsze możesz popytać o interesujące Cię rzeczy bądź nas, bądź na naszym forum TT z chęcią odpowiemy, doradzimy. Możesz także przyłączyć się do naszego klubu TT. Jest to chyba jedyny tak działający klub na świecie zrzeszający ludzi z całego świata (mamy nawet kolegę w Australii!). Jak przyłączyć o tym dowiesz się czytając dział Dołącz do Nas!

Jeszcze kilka słów ode mnie

W całej Europie TT zaczyna przeżywać renesans. To nie prawda, że wraz z upadkiem BTTB Zeuke GMBH TT przestało istnieć. Firmę tą przejął Hans-Jürgen Tillig i dziś powstają nowe, rewelacyjne modele o takiej jakości wykonania, za jaką w innych skalach trzeba płacić sporo więcej. Oprócz Tilliga w skali TT działają prężnie inni producenci, o których będziesz mógł przeczytać na stronie. Także w Polsce zaczyna się produkować TT. Ten temat także poruszymy. Zatem nawet nie zwlekaj tylko

PRZYŁĄCZ SIĘ DO TT MANIAKÓW JUŻ DZIŚ!!!

A na pewno nie pożałujesz i będziesz miał wiele radości z posiadania tak wspaniałych modeli i jeszcze wyśmienitszej zabawy!
Roco Peresvet
Kończę starym i radosnym hasłem BTTB:

Życzymy Państwu wiele przyjemnych chwil spędzonych przy TT hobby!

 

Napisz komentarz (1 Komentarze)
 
Jak usunąć konto super administratora?
_DATE_FORMAT_LC
Jeśli nieopatrznie nadasz użytkownikowi przywileje super administratora, możesz to zmienić jedynie bezpośrednio w bazie danych:

Napisz komentarz (0 Komentarze)
_READ_MORE
 
<< _PN_START < _PN_PREVIOUS 11 12 13 14 15 16 _PN_NEXT > _PN_END >>

_PN_RESULTS 76 - 77 _PN_OF 77
23 Padziernika 2017
Poniedziaek
Imieniny obchodz:
Ignacy, Iga,
Ignacja, egota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Wocisaw
Do koca roku zostao 70 dni.
Obecnie na stronie
_WE_HAVE_GUEST_COUNT_AND_MEMBERS_COUNT_ONLINE
 
Top! Top!